Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette smartwatch fra Apple sælges med en tekstilrem. Der er plads til 32GB data på uret.
Prøv fleksible betalinger med
Priserne vises eksklusive fragt. Lige nu er der ingen butikker, som sælger Apple Watch Ultra Titanium Case with Alpine Loop. De viste data er historiske priser.
Med det her smartwatch fra Apple får du mange gode ting samlet i én pakke. Du kan oprette forbindelse til dine telefonen og opdage alle dets fede egenskaber.
Blandt den her models smarte egenskaber finder du et kompas, hvilket er godt at have, hvis du er på vandretur. Det her ur er vandafvisende til en vis grad, så det kan godt tåle en lille smule vand uden at gå i stykker.
Hvis du er interesseret i at købe det her smartwatch fra Apple, kan du lige nu få det til en pris fra kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple Watch Ultra Titanium Case with Alpine Loop |
| Mærke | Apple |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Svømning, Fitness |
| Serie | Apple Watch Series 7 |
Egenskaber | |
| Egenskaber | EKG (Elektrokardiografi), Iltniveau i blod (SpO2), Kompas, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 10 ATM (100 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Display | |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 410x502 |
Internt | |
| Lagring | 32GB |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Processor | |
| Processorkerner | 2 |
Strømkilde | |
| Batteritid | 36.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-08 |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Titanium |
| Materiale (rem) | Tekstil |
| Farve (urkasse) | Sølv |
| Farve (rem) | Hvid, Orange, Grøn |
| Glastype | Safir |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WI-FI | Ja |
| Trådløs kommunikation | Wi-Fi, 3G, 4G, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo |
Mål | |
| Tykkelse | 14.4 mm |
| Højde | 49.0 mm |
| Bredde | 44.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .