Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette smartwatch fra Xiaomi er perfekt til dig, der ikke synes et almindeligt ur er smart nok. Lagerpladsen er på 128MB.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Xiaomi Haylou Solar Plus RT3 er 569 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med det her smartwatch fra Xiaomi får du mange gode ting samlet i én pakke. Du kan oprette forbindelse til dine telefonen og opdage alle dets fede egenskaber.
Uret har et batteritid på omkring 168-timer.
I dag kan du købe det her smartwatch for 569.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forskellige forhandlere for at finde den bedste deal for dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Xiaomi Haylou Solar Plus RT3 |
| Mærke | Xiaomi |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Multisport, Løb, Fitness |
| Serie | Andet |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.43 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Skridttæller, Iltniveau i blod (SpO2), Søvnaflæsning, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | IP68 |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Internt | |
| Lagring | 128MB |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 466x466 |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Farve (urkasse) | Sølv, Sort |
| Farve (rem) | Hvid, Sort |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 280 mAh |
| Batteritid | 480.0 timer |
Mål | |
| Tykkelse | 10.1 mm |
| Bredde | 45.0 mm |
| Højde | 45.0 mm |
| Vægt | 49.5 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-02 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .