Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et smartwatch fra Xiaomi, som er perfekt til dig, der ikke synes et almindeligt ur er smart nok. Det kan måle, hvor meget du går i løbet af en dag.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Xiaomi Mibro Watch T1 er 199 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Ønsker du en diskret måde at læse dine beskeder på, for eksempel under et møde, uden at tage telefonen frem? Den her model fra Xiaomi tilbyder en del egenskaber, der helt sikkert vil gøre dit liv lidt smartere.
Det her ur fra Xiaomi supportere blandet andet trådløs opladning, hvilket gør det hurtigt og nemt at oplade uret. En anden god egenskab den her model har, er en IP kassifikation på IP68. Det betyder, at det er vand- og støvafvisende, og derfor kan tåle at blive vådt eller beskidt.
Den nuværende laveste pris for det her smartwatch er 199.00 kr. Leveingsmuligheder og -omkostninger kan variere meget mellem forhandlerne, så sørg for også at sammenligne dette før du slår til.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Xiaomi Mibro Watch T1 |
| Mærke | Xiaomi |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Svømning, Triathlon, Multisport, Løb |
| Serie | Andet |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.6 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Iltniveau i blod (SpO2), Søvnaflæsning, Trådløs opladning |
| Vandafvisende | Ja |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 360x360 |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 350 mAh |
| Batteritid | 1080.0 timer |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Plast |
| Farve (urkasse) | Sort |
| Farve (rem) | Sort |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Mål | |
| Tykkelse | 11.3 mm |
| Bredde | 35.0 mm |
| Højde | 43.5 mm |
| Bredde (rem) | 20.0 mm |
| Vægt | 53.5 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .