Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et smartwatch fra Huawei, der sælges med en urrem af gummi. Uret understøtter accelerometer.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Huawei Watch GT 4 46mm with Fluoroelastomer Band er 1.601 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Med et smartwatch på dit håndled behøver du ikke tage din telefon frem hele tiden. Læs notificationer, svar på beskeder og skift sang direkte på dit håndled. Den her model fra Huawei giver dig alt du behøver fra et ur, og lidt til.
Det her ur fra Huawei supportere blandet andet trådløs opladning, hvilket gør det hurtigt og nemt at oplade uret. Skærmtypen i det her ur er OLED (AMOLED).
I dag kan du købe det her smartwatch for 1601.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forskellige forhandlere for at finde den bedste deal for dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Huawei Watch GT 4 46mm with Fluoroelastomer Band |
| Mærke | Huawei |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Svømning, Multisport, Løb |
| Serie | Huawei Watch GT |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.43 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Gyroskop, Iltniveau i blod (SpO2), Søvnaflæsning, Barometrisk højdemåler, Trådløs opladning, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 466x466 |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-16 |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Rustfrit stål |
| Materiale (rem) | Gummi |
| Farve (urkasse) | Sort |
| Farve (rem) | Sort |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 524 mAh |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Mål | |
| Tykkelse | 10.9 mm |
| Bredde | 46.0 mm |
| Højde | 46.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .