Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Huawei får du her et smartwatch, der sælges med en urrem af gummi. Uret er udstyret med et energibesparende AMOLED-display. Der er indbygget gyroskop i modellen.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Huawei Watch GT 5 Pro 42mm with Fluoroelastomer Strap er 4.132 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Er du ved at købe et smartwatch? Så bør du måske overveje, hvilke egenskaber, der er vigtige for dig. Udvalget er stort og der findes modeller, som kan alt fra at foretage telefonopkald, skifte sang eller læse notificationer direkte på dit håndled, til at måle din pul eller tælle din skridt når du træner.
Det her ur er med indbygget skridttæller, som gør det muligt for dig at holde øje med alle dine skridt. Uret har et batteritid på omkring 168-timer.
I dag kan du købe det her smartwatch for 4132.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forskellige forhandlere for at finde den bedste deal for dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Huawei Watch GT 5 Pro 42mm with Fluoroelastomer Strap |
| Mærke | Huawei |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Svømning, Triathlon, Multisport, Løb, Fitness |
| Serie | Huawei Watch GT |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.32 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | EKG (Elektrokardiografi), Gyroskop, Søvnaflæsning, Barometrisk højdemåler, Trådløs opladning, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 466x466 |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Strømkilde | |
| Batteritid | 168.0 timer |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Keramik |
| Materiale (rem) | Gummi |
| Farve (urkasse) | Hvid |
| Farve (rem) | Hvid |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Mål | |
| Tykkelse | 9.6 mm |
| Bredde | 42.5 mm |
| Højde | 42.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .