Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et Forever smartwatch, der er perfekt til dig, der ikke synes et almindeligt ur er smart nok. Uret har et vandafvisende design. Det kan måle, hvor meget du går i løbet a
Annonce
Annonce
Laveste pris for Forever IGo 3 JW-500 er 129 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Ønsker du en diskret måde at læse dine beskeder på, for eksempel under et møde, uden at tage telefonen frem? Den her model fra Forever tilbyder en del egenskaber, som du helt sikkert vil sætte pris på.
Det her ur er med indbygget skridttæller, som gør det muligt for dig at holde øje med alle dine skridt. At parre din telefon med uret er nemt takket være Bluetooth.
Den nuværende laveste pris for det her smartwatch er 129.00 kr. Leveingsmuligheder og -omkostninger kan variere meget mellem forhandlerne, så sørg for også at sammenligne dette før du slår til.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Forever IGo 3 JW-500 |
| Mærke | Forever |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Multisport |
| Serie | Andet |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.83 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Skridttæller, Søvnaflæsning |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | IP67 |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
Hukommelse | |
| RAM | 32 MB |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Materiale (rem) | Silikone |
| Farve (urkasse) | Blå |
| Farve (rem) | Blå |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 180 mAh |
| Batteritid | 120.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 52.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .