Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Smartwatch


Laveste pris for Huawei Watch GT6 46mm Black Fluoroelastomer Strap er 1.535 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 17 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Huawei Watch GT6 46mm Black Fluoroelastomer Strap |
| Mærke | Huawei |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Fitness |
| Serie | Huawei Watch GT |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.47 " |
| Styresystem | HarmonyOS |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Skridttæller, Gyroskop, Iltniveau i blod (SpO2), Søvnaflæsning, Trådløs opladning, Kompas, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m), IP68 |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Internt | |
| Lagring | 4GB |
Display | |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 466x466 |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-09-19 |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Rustfrit stål |
| Materiale (rem) | Gummi |
| Farve (urkasse) | Sort |
| Farve (rem) | Sort |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 867 mAh |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batteritid | 504.0 timer |
Mål | |
| Tykkelse | 11.0 mm |
| Bredde | 46.0 mm |
| Højde | 46.0 mm |
| Bredde (rem) | 22.0 mm |
| Vægt | 77.0 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .