Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her smartwatch fra Garmin har en læder- og silikonerem. Uret er vandafvisende, så det kan modstå vanddråber. Med denne model får du et indbygget accelerometer.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Garmin Vivomove Sport 2016 er 999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Smartwatches er virkelig et skridt fremad i den teknologiske udvikling og et eksempek på, hvordan teknologi kan gøre livet lettere. De interagerer med din smartphone og blandt andre ting kan du måle din puls, tælle skridt eller læse SMS'er direkte på dit ur.
Takket være det her urs indbyggede skridttæller, kan du nemt holde øje med, hvor mange skridt du har taget i løbet af dagen. En anden brugbar egenskab som det her ur har, er at det er vandafvisende. Det betyder, at det kan blive vådt uden, at det tager skade.
Den nuværende laveste pris for det her smartwatch er 999.00 kr. Leveingsmuligheder og -omkostninger kan variere meget mellem forhandlerne, så sørg for også at sammenligne dette før du slår til.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Garmin Vivomove Sport 2016 |
| Mærke | Garmin |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Svømning, Triathlon, Løb, Fitness |
| Serie | Garmin Vívomove |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 0.8 " |
| Styresystem | Garmin OS |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Skridttæller, Søvnaflæsning, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Display | |
| Skærmtype | OLED |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Fiberforstærket polymer |
| Materiale (rem) | Silikone |
| Farve (urkasse) | Sort, Grå |
| Farve (rem) | Sort |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | ANT+, Bluetooth |
| NFC | Nej |
Mål | |
| Tykkelse | 11.0 mm |
| Bredde | 40.0 mm |
| Højde | 40.0 mm |
| Vægt | 33.8 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-05-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .