Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her smartwatch fra Garett sælges med en urrem af gummi. Uret har et vandtæt og støvafvisende design. Uret understøtter skridttæller.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Garett Women Laura er 236 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med et smartwatch på dit håndled behøver du ikke tage din telefon frem hele tiden. Læs notificationer, svar på beskeder og skift sang direkte på dit håndled. Den her model fra Garett giver dig alt du behøver fra et ur, og lidt til.
Det her ur er med indbygget skridttæller, som gør det muligt for dig at holde øje med alle dine skridt. En anden god egenskab den her model har, er en IP kassifikation på IP67. Det betyder, at det er vand- og støvafvisende, og derfor kan tåle at blive vådt eller beskidt.
Hvis du er interesseret i at købe det her smartwatch fra Garett, kan du lige nu få det til en pris fra 236.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Garett Women Laura |
| Mærke | Garett |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Multisport, Løb |
| Serie | Garett Women, Andet |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.3 " |
| Styresystem | Android, iOS |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Skridttæller, Iltniveau i blod (SpO2), Søvnaflæsning, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | IP67 |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmopløsning | 240x240 |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-06 |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Plast |
| Materiale (rem) | Gummi |
| Farve (urkasse) | Rosaguld |
| Farve (rem) | Lyserød |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 4.0 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 140 mAh |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Batteritid | 192.0 timer |
Mål | |
| Tykkelse | 11.0 mm |
| Bredde | 44.0 mm |
| Højde | 45.0 mm |
| Bredde (rem) | 22.0 mm |
| Vægt | 35.0 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .