Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her fjernstyrede bil er mere kraftfuld end sine konkurrenter, takket være den børsteløse motor. Takket være LiPo-batteriet får du maksimalt ud af drifttiden.
Annonce
Laveste pris for HPI Racing Maverick Quantum+ XT Flux Kit 150301 er 1.785 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
En af de store fordele ved fjernstyrede biler er, at de kan bruges både inden- og udendørs, på forskellige typer terræn. Det kan være spændende at køre bilen gennem mudder, sand eller sne og se, hvordan den klarer sig.
Den her model har elektrisk motor og drives af et genopladeligt LiPo-batteri.
Motoren er børsteløs, hvilket giver en hurtigere og mere kraftfuld oplevelse end med andre typer motor.
I dag er den laveste pris på HPI Racing Maverick Quantum+ XT Flux Kit 150301 1785.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HPI Racing Maverick Quantum+ XT Flux Kit 150301 |
| Mærke | HPI Racing |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Børsteløs motor, Oliestøddæmper |
| Fjernstyrede biler | Off-road |
| Kørsel | Firehjulstræk (4WD) |
| Montering | Byggesæt |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-23 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | LiPo |
| Motortype | Elektrisk |
Mål | |
| Vægt | 2100.0 g |
| Bredde | 365.0 mm |
| Højde | 175.0 mm |
| Længde | 505.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .