Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilen kommer færdigmonteret, så du slipper for at skrue den sammen, men kan anvende den med det samme.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Carmania Streaming Light Racer RTR 200181839 er 399 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Bilen leveres færdigmonteret, så du slipper for at skrue den sammen, og kan anvende den med det samme. Fjernstyrede biler kan du blandt andet også bruge til at konkurrere med andre med. I kan for eksempel køre mod hinanden eller ved at slå tiden på en bane.
I dag er den laveste pris på Car Mania fjernstyret racerbil med lys 399.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Carmania Streaming Light Racer RTR 200181839 |
| Mærke | Carmania |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-lys, USB |
| Fjernstyrede biler | Sportsvogn |
| Hastighed (maks) | 15.0 km/h |
| Rækkevidde (maks) | 25.0 m |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-07 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Køretid | 30.0 min |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Opladningstype | Aftageligt batteri, USB |
| Spænding | 7.4 V |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Skala | 1:10 |
| Bredde | 192.0 mm |
| Højde | 140.0 mm |
| Længde | 440.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .