Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det fjernstyrede fly kommer færdigmonteret, så du slipper for at skrue den sammen, men kan anvende den med det samme.
Prøv fleksible betalinger med
MID Hobby
Tamiya Globeliner Truck 1:14 [Levering: 1-2 dage]
Annonce
Laveste pris for Tamiya Tractor Unit RTR 2-56304 er 2.739 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det fjernstyrede fly fra Tamiya er lavet i skalaen 1:14.
Det fjernstyrede fly leveres færdigsamlet og kan tages i brug med det samme. Fjernstyret legetøj er en underholdende og spændende hobby for personer i alle aldre.
I dag er den laveste pris på Tractor Unit RTR 2-56304 2739.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tamiya Tractor Unit RTR 2-56304 |
| Mærke | Tamiya |
| Type | Fjernstyrede flyvemaskiner |
Produktegenskaber | |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-24 |
Mål | |
|---|---|
| Skala | 1:14 |
| Vægt | 2600.0 g |
| Bredde | 183.0 mm |
| Højde | 263.0 mm |
| Længde | 500.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .