Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilen fra HPI Racing er en af markedets hurtigste fjernstyrede produkter med en maks.-hastighed på hele 75 km/h. Bilen er designet i skala 1:10.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HPI Racing Bullet MT 3.0 Nitro RTR 116229 er -. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Den her model har en høj tophastighed på hele 75 km/h og er derfor en af de hurtigste på markedet. Med en så høj topfart kan du vinde enhver fart konkurrence.
Motoren er benzindrevet og det er derfor vigtigt, at du har ekstra brændsel derhjemme. Du slipper for lange opladningstider - det er nemlig bare at tanke op igen og så er du klar!
I dag er den laveste pris på HPI Racing Bullet MT 3.0 RTR 116229 2399.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HPI Racing Bullet MT 3.0 Nitro RTR 116229 |
| Mærke | HPI Racing |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Oliestøddæmper |
| Fjernstyrede biler | Off-road |
| Kørsel | Firehjulstræk (4WD) |
| Hastighed (maks) | 75.0 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
Strømkilde | |
|---|---|
| Motortype | Benzin |
Mål | |
| Skala | 1:10 |
| Bredde | 336.0 mm |
| Højde | 160.0 mm |
| Længde | 417.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-09-15 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .