Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Klippeareal 400 m², Håndtag, Klippebredde 16 cm
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Prof-Shoppen
Gardena Sileno Minimo 400 Robotplæneklipper inkl. installationskit & garage - 400 m²
Annonce
Laveste pris for Gardena Sileno Minimo 400 er 6.196 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gardena Sileno Minimo 400 |
| Mærke | Gardena |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Batteritid | 70 min |
| Opladningstid | 75 min |
Mål | |
| Vægt | 6.1 kg |
| Dybde | 52.0 cm |
| Højde | 22.0 cm |
| Bredde | 34.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-03-31 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Håndtag |
| Klippehøjde (min) | 2.0 cm |
| Klippeareal | 400.0 m² |
| Klippeteknik | Barberblad (pivot) |
| Sikkerhed | Løftesensor, Pinkode, Hældningssensor |
| Længde på afgrænsningskabel | 150.0 m |
| Teknologi, | GARDENA Bluetooth App |
| Klippebredde | 16.0 cm |
| Klippehøjde (maks) | 4.5 cm |
| Hældning (maks) | 25 % |
| Lydniveau | 57 dB |
| IP-klasse | IPX5 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .