Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Klippeareal 550 m², Display, Klippebredde 20 cm
Prøv fleksible betalinger med
AL-KO
Robotplæneklipper AL-KO Robolinho® 550 W
Annonce
Laveste pris for AL-KO Robolinho 550 W er 2.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AL-KO Robolinho 550 W |
| Mærke | AL-KO |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Display |
| Afgrænsningssystem | Med kanttråd |
| Klippehøjde (min) | 2.5 cm |
| Klippeareal | 550.0 m² |
| Længde på afgrænsningskabel | 130.0 m |
| Klippebredde | 20.0 cm |
| Klippehøjde (maks) | 5.5 cm |
| Hældning (maks) | 45 % |
| Lydniveau | 60 dB |
| IP-klasse | IPX1 |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-02 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Ja |
Strømkilde | |
| Spænding | 20.0 V |
| Batteritid | 55 min |
| Opladningstid | 50 min |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batterikapacitet | 2.5 Ah |
| Batteri inkluderet | Nej |
Mål | |
| Vægt | 8.5 kg |
| Dybde | 63.0 cm |
| Højde | 27.0 cm |
| Bredde | 43.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .