Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Klippeareal 2000 m², Regnsensor, Klippebredde 23 cm
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for AL-KO Robolinho 2323 W er 11.081 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AL-KO Robolinho 2323 W |
| Mærke | AL-KO |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Regnsensor |
| Afgrænsningssystem | Uden Kantråd |
| Klippehøjde (min) | 2.5 cm |
| Klippeareal | 2000.0 m² |
| Klippeteknik | Barberblad (pivot) |
| Sikkerhed | Tyverialarm |
| Klippebredde | 23.0 cm |
| Klippehøjde (maks) | 5.5 cm |
| Hældning (maks) | 45 % |
| Lydniveau | 60 dB |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Ja |
Strømkilde | |
| Spænding | 25.2 V |
| Batteritid | 240 min |
| Opladningstid | 170 min |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batterikapacitet | 5.0 Ah |
Mål | |
| Vægt | 8.9 kg |
| Dybde | 63.0 cm |
| Højde | 27.0 cm |
| Bredde | 43.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-30 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .