Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et fritstående køleskab med fryser, som har en energiklassificering på E. Frysedelens volumen er på 89 liter. Det her køleskab med fryser har højrehængte døre.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Bosch KGN397LEQ er 6.788 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det kan være meget praktisk at have køleskab og fryser samlet. Dette er et kølefryseskab fra Bosch, der er fritstående og har køleskabet over fryseren. Dette er måske ikke en af de mest energieffektive modeller på markedet med E energiklasse. Køleskabet er med en volumen på 279 liter godt til omkring to-tre personer.
Er der noget kedeligere end at afrime en fryser? Det kan tage næsten en hel dag, og det er træls arbejde. Men det skal du ikke tænke på med den her model, da den har automatisk afrimning.
Køleskabet har indbygget belysning, så du nemt finder alle krydderierne, når du smyger dig til at lave en sandwich midt om natten. Belysningen er LED, hvilket er både miljøvenligt og økonomisk.
Inden du tager dine spenderbukser på, bør du tjekke, om denne model passer ind i dit køkken. Sørg for at måle korrekt - og mål hellere to gange, end en gang for lidt. Bosch Bosch KGN397LEQ Rustfrit stål måler 203 cm i højden, 60 cm i bredden og 66 cm i dybden.
Som du kan se er Bosch KGN397LEQ Rustfrit stål fra Bosch et fremragende kølefryseskab med mange egenskaber. Hvis du sammenligner priser på det her kølefryseskab på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 6788.00 kr. Det er også et af de mest populære kølefryseskabe. Sammenligner vi priserne på den her model med resten af kategorien, er den under gennemsnittet, hvilket gør det her kølefryseskab til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch KGN397LEQ |
| Mærke | Bosch |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | C |
| Egenskaber | Hurtig afkøling, LED-belysning, Lynfrysning, Døradvarsel åben, Display, NoFrost, Temperaturadvarsel, Belysning køleskab, Glashylder, Flaskeholder, Æggehylde |
| Nettovolumen (køleskab) | 279.0 L |
| Energiklasse | E |
| Placering | Fritstående |
| Nettovolumen (fryser) | 89.0 L |
| Is- & Vanddispenser | Uden |
| Klimaklasse | SN, T, ST, N |
| Energiforbrug (kWh/år) | 238.0 |
| Farve | Rustfri stål |
Teknisk specifikation | |
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
| Sikkerhed ved strømsvigt | 12.0 timer |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Design | |
|---|---|
| Hylder (frysedør) | 3 stk |
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 5 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
| Hylder (køleskabsdør) | 4 stk |
Mål | |
| Bredde | 60.0 cm |
| Dybde | 66.0 cm |
| Højde | 203.0 cm |
| Vægt | 73.7 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .