Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du ser her et fritstående køle/fryseskab, der er indrettet med køleskab over fryser. Køleskabet med fryser er 60 cm bredt. Du får en model med blandt andet display.
Prøv fleksible betalinger med
CC Pro Shop
Siemens KG36NXXDF - Fritstående kølefryseskab
Annonce
Laveste pris for Siemens KG36NXXDF Sort, Rustfrit stål er 13.199 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Mangler du et kølefryseskab, men mangler du plads? Så er dette kølefryseskab fra Siemens måske noget for dig. Det er fritstående og er med køleskabet oven på fryseren. Den har en bredde på 60 centimeter.
Er der noget kedeligere end at afrime en fryser? Det kan tage næsten en hel dag, og det er træls arbejde. Men det skal du ikke tænke på med den her model, da den har automatisk afrimning.
Smart nok har dette kølefryseskab et dynamisk kølesystem. Det hjælper med at holde en jævn temperatur i hele køleskabet, så dine dagligvarer forbliver friske, uanset hvilken hylde du lægger dem på.
Før du bruger dine hårdt tjente penge på et nyt kølefryseskab, skal du sørge for, at det passer. At skulle returnere det eller bygge køkken om, fordi det ikke passer, kan forhåbentlig undgås ved at måle efter. Den her model er 186 cm høj, 60 cm bred og 65 cm dyb.
Som du kan se er Siemens KG36NXXDF Sort fra Siemens et fremragende kølefryseskab med mange egenskaber. Det her en af de mest populære og eftertragtede modeller på PriceRunner lige nu og har en nuværende laveste pris på 13199.00 kr. Sammenligner vi priserne på den her model med resten af kategorien, er den under gennemsnittet, hvilket gør det her kølefryseskab til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens KG36NXXDF Sort, Rustfrit stål |
| Mærke | Siemens |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Manuel afrimning, LED-belysning, Display, NoFrost, Multi Air Flow, Belysning køleskab, Glashylder |
| Placering | Fritstående |
| Is- & Vanddispenser | Uden |
| Klimaklasse | SN, T |
Design | |
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
Teknisk specifikation | |
|---|---|
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
| Antal kompressorer | 1 |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 60.0 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
| Dybde | 65.0 cm |
| Højde | 186.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .