Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du ser her et fritstående køle/fryseskab, der er indrettet med køleskab over fryser. Frysedelen kan rumme 94 liter. Du får en model med blandt andet belysning køleskab.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Electrolux LNT6ME36W2 Kølefryseskab er 4.847 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 26 butikker.
Dette er et kombineret køle- og fryseskab fra Electrolux, der dækker alle dine behov. Dette er et fritstående, klassisk kølefryseskab med køleskabet ovenpå fryseren. Med et køleskab med fryser sparer du plads sammenlignet med to enheder i fuld størrelse, mens du stadig har masser af plads til dine dagligvarer. Fryseren er af gennemsnitlig størrelse med en volumen på 94 liter, hvilket burde være nok for de fleste. Den har en bredde på 59,5 centimeter.
Fryseren har en volumen på 94 liter. Det vil være rigeligt for dem, der fryser de daglige ting ned, såsom brød, kød, grøntsager og rester.
Når sulten melder sig midt om natten, vil det her køleskab være din bedste ven. Det har indbygget belysning, så du nemt kan finde alle ingredienserne til din sandwich.
Fryseren afrimer automatisk, dejligt nemt. Så du behøver aldrig mere vente på, at vejret er koldt nok til, at du kan stille dine frosne madvarer udenfor og derefter lade fryseren tø op i flere timer. Fremtiden er her, og det kaldes automatisk afrimning.
Opsummeret er der mange gode ting at sige om Electrolux 600 TwinTech® fra Electrolux. Det her et af de mest populære kølefryseskabe på PriceRunner lige nu og har en nuværende laveste pris på 4847.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne model til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Electrolux LNT6ME36W2 Kølefryseskab |
| Mærke | Electrolux |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Lynfrysning, NoFrost, Belysning køleskab |
| Placering | Fritstående |
| Nettovolumen (fryser) | 94.0 L |
| Is- & Vanddispenser | Uden |
| Klimaklasse | SN, T, ST, N |
| Farve | Hvid |
Teknisk specifikation | |
| Antal kompressorer | 1 |
Design | |
|---|---|
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Dybde | 65.0 cm |
| Højde | 201.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .