Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Laveste pris for Strong Atria Mesh 2100 Home Kit (2-pack) er 799 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Hvis du bor i en lejlighed eller et mindre hus, har du måske ikke brug for et mesh-system. I større hjem er det dog en af de bedste måder at få Wi-Fi-dækning i hvert hjørne af dit hjem.
En dual-band router er fantastisk, hvis du har flere trådløst tilsluttede enheder i dit hjem. Du får et 2,4 GHz-bånd og et 5 GHz-bånd. Sidstnævnte er især nyttig, hvis du har brug for en hurtig forbindelse, for eksempel når du spiller.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og du kan købe den i dag for 799.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Strong Atria Mesh 2100 Home Kit (2-pack) |
| Mærke | Strong |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 4 |
| WAN-porte | 2 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 1.3 kg |
| Højde | 18.0 cm |
| Dybde | 13.0 cm |
| Bredde | 9.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-03-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1733 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 2100 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 0 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WPA3, WPA2-PSK, WPA2, WPA-PSK |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .