Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Zte U30 Air Portable Wifi Router er 1.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Zte U30 Air Portable Wifi Router |
| Mærke | Zte |
Produktegenskaber | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Ekstern antenne | Nej |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 867 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 0 |
| Trådløs sikkerhed | WPA3 |
| Mesh-netværk | Nej |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-05 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| LAN-porte | 0 |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| WAN-porte | 0 |
| USB | Ja |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 5G |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 0.166 kg |
| Højde | 1.2 cm |
| Dybde | 14.0 cm |
| Bredde | 7.3 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .