Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Da efterhånden mange enheder i dit hjem kræver en trådløs forbindelse, kan det være svært at leve uden en router. Den her router har 2 LAN porte.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway Pro 4 er 2.349 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Uanset om du udskifter din gamle router eller måske køber en for at styrke dit netværk, så er det her måske den model du leder efter. Flere og flere husholdningsapparater er udstyret med Wi-Fi-forbindelse, og at bruge kabler til at oprette forbindelse til internettet er næsten forældet.
Hvis du specifikt har brug for en router, hvor du kan tilslutte mere end én enhed via kabel, så er dette måske noget for dig, da det har 2 LAN-porte.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og den nuværende laveste pris er 2349.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway Pro 4 |
| Mærke | Ubiquiti |
Produktegenskaber | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Router-sikkerhed | VPN |
| Lanceringsår | 2016 |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Nej |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 0 |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Ja |
| VPN-protokol | L2TP, PPTP |
Tilslutninger | |
|---|---|
| LAN-porte | 2 |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| WAN-porte | 2 |
| USB | Ja |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Rackmontering | Ja |
| Vægt | 2.3 kg |
| Højde | 4.4 cm |
| Dybde | 16.4 cm |
| Bredde | 48.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-11-15 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .