Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ikke at have internet derhjemme er næsten utænkeligt i vores moderne samfund, så det er praktisk talt et must at have en router. Den her model har 2 LAN porte.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Cisco ISR4331 Integrated Services Router er 28.603 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Du kan næsten ikke slippe afsted med ikke at have et trådløst netværk længere. Udover de oplagte ting som din telefon og computer, har du sikkert også et smart-TV derhjemme, og måske en eller anden form for smart højttaler. Det er med andre ord ikke klogt at gå på kompromis med dit hjemmenetværk.
Hvad angår antallet af LAN-porte, er der 2router af dem i denne model. Praktisk, hvis du har flere enheder, der skal tilsluttes med en ledning.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og i dag er den laveste pris 28603.49 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cisco ISR4331 Integrated Services Router |
| Mærke | Cisco |
Produktegenskaber | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Router-sikkerhed | VPN |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Nej |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 0 |
| Mesh-netværk | Nej |
| VPN-protokol | IPSec |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Tilslutninger | |
|---|---|
| LAN-porte | 2 |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| WAN-porte | 3 |
| USB | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Ja |
| Vægt | 7.3 kg |
| Højde | 4.4 cm |
| Dybde | 43.8 cm |
| Bredde | 43.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .