Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Harddisk blæser/køler
Prøv fleksible betalinger med
DataWorld
BE QUIET! MC1 Cooler
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Be Quiet! MC1 er 79 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Be Quiet! MC1 |
| Mærke | Be Quiet! |
| Type | Harddisk blæser/køler |
Produktegenskaber | |
| LED-belysning | Nej |
| Antal blæsere | 0 |
| PWM blæserstyring | Nej |
Mål | |
|---|---|
| Bredde | 74.0 mm |
| Dybde | 24.0 mm |
| Højde | 10.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-06-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .