Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Inter-Tech Alseye X12 KIT 120mm er 299 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Inter-Tech Alseye X12 KIT 120mm |
| Mærke | Inter-Tech |
| Type | Ventilatorer |
Mål | |
| Bredde | 120.0 mm |
| Dybde | 120.0 mm |
| Højde | 30.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-03-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Blæserstørrelse | 120 mm |
| LED-belysning | Ja |
| Farve | Grå |
| Antal blæsere | 3 |
| Ventilator | Aktiv |
| Lydniveau | 26 dB |
| Rotationshastighed (blæsere) | 1200 rpm |
| PWM blæserstyring | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .