Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Midt.dk
Silverstone Nitrogon
Annonce
Laveste pris for Silverstone Nitrogon NT07-115X er 216 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silverstone Nitrogon NT07-115X |
| Mærke | Silverstone |
| Type | CPU luftkølere |
Mål | |
| Vægt | 201.0 g |
| Bredde | 90.0 mm |
| Dybde | 90.0 mm |
| Højde | 23.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-12-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Blæserstørrelse | 80 mm |
| Antal blæsere | 1 |
| Sokkel | 1151, 1150, 1156, 1155 |
| Ventilator | Aktiv |
| Lydniveau | 34 dB |
| Rotationshastighed (blæsere) | 3600 rpm |
| PWM blæserstyring | Ja |
| Luftgennemstrømning (CFM) | 28.0 Airflow |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .