Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

CPU vandkøler
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for AlphaCool NexXxoS XT45 Single 1x180mm er 1.268 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AlphaCool NexXxoS XT45 Single 1x180mm |
| Mærke | AlphaCool |
| Type | CPU vandkølere |
Produktegenskaber | |
| Blæserstørrelse | 180 mm |
| Antal blæsere | 1 |
| Ventilator | Aktiv |
| Vandkøling | Radiatorer |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 1058.0 g |
| Bredde | 182.0 mm |
| Dybde | 223.0 mm |
| Højde | 45.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-01-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .