Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Next Design Aer F120 140mm er 319 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Next Design Aer F120 140mm |
| Mærke | Next Design |
| Type | Ventilatorer |
Mål | |
| Bredde | 140.0 mm |
| Dybde | 26.0 mm |
| Højde | 140.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-09-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Blæserstørrelse | 140 mm |
| Farve | Sort |
| Antal blæsere | 1 |
| Sokkel | F, A |
| Lydniveau | 35 dB |
| Rotationshastighed (blæsere) | 1500 rpm |
| PWM blæserstyring | Ja |
| Luftgennemstrømning (CFM) | 103.0 Airflow |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .