Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ledningsfri støvsuger, Poseløs, 635W
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Dyson V8 Sølv er 2.989 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dyson V8 Sølv |
| Mærke | Dyson |
| Type | Ledningsfrie støvsugere |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 0.54 L |
| Filter | Vaskbart filter |
| Egenskaber | 2-i-1, Batteridrevet, Genopladelig, Teleskoprør, Aftagelig håndenhed, Tilpasset til kæledyr |
| Støvbeholder | Poseløs |
| Farve | Grå, Sølv |
Ydeevne | |
| Motoreffekt | 635 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-25 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 40 min |
| Spænding | 25.5 V |
| Opladningstid | 300 min |
Mål | |
| Dybde | 221.0 mm |
| Højde | 1256.0 mm |
| Bredde | 250.0 mm |
| Vægt | 2.5 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .