Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ledningsfrie støvsugere fylder ikke meget og er nemme at komme rundt med. Lydniveauet for denne model befinder sig på et normalt niveau. Beholderen kan ikke rumme mere end 1 liter,
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Davidsen
Ryobi R18SV7-0 akku støvsuger 18V ONE+ solo
Annonce
Laveste pris for Ryobi R18SV7-0 er -. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Overvejer du at købe en ledningsfri støvsuger? Hvis ja, så er den her model fra Ryobi et godt valg. Med den her støvsuger behøver du ikke købe støvsugeposer. Alt støvet samles op i en beholder. Det er både mere miljørigtigt og billigere i længden.
Ryobi R18SV7-0 gør rengøring meget lettere. Støvsugeren har et lidt svagere sugeeffekt end andre modeller på markedet i dag, men det gør den også mere energieffektiv.
Beholderen i den her støvsuger er lidt mindre med en størrelse på 0,5 liter, så den skal du nok tømme ofte. Støvsugeren behøver ikke støvsugerpser, du tømmer bare beholderen for støv, når den er fuld.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1999.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ryobi R18SV7-0 |
| Mærke | Ryobi |
| Type | Ledningsfrie støvsugere |
Produktegenskaber | |
| Støvbeholderens volumen | 0.5 L |
| Filter | HEPA-filter |
| Egenskaber | 2-i-1, Batteridrevet, Aftagelig håndenhed |
| Støvbeholder | Pose, Poseløs |
| HEPA-klassificering | HEPA 13 (H13) |
| Farve | Sort, Grøn |
| Lydniveau | 80 dB |
Ydeevne | |
| Sugeeffekt | 95 W |
| Sugeevne (kPA) | 20.0 kPa |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Litium, Li-ion |
| Energikilde | Batteri, Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 45 min |
| Spænding | 18.0 V |
Mål | |
| Dybde | 252.0 mm |
| Højde | 718.0 mm |
| Bredde | 124.0 mm |
| Vægt | 4.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-04-09 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .