Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

55" LED, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Samsung UE55DU7172U 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sort
Annonce
Laveste pris for Samsung UE55DU7172 er 3.519 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung UE55DU7172 |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Styresystem | Tizen |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 50 Hz |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HDR10+ |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Samsung Bixby |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Lyd | |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-05-21 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 1 stk |
| MHL | Nej |
| USB-version | USB 2.0 |
| Tilslutninger | HDMI, RJ45 (LAN), USB-A |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 stk |
Trådløst | |
| Trådløs & Streaming | AirPlay |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Samsung SmartThings |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 80.0 W |
Tuner | |
| TV-modtager | Analog, Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| CI+ version | 1,4 |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 75.8 cm |
| Vægt (uden stativ) | 11.2 kg |
| Højde (uden stativ) | 71.08 cm |
| Bredde | 123.41 cm |
| Dybde (uden stativ) | 6.03 cm |
| Dybde (med stativ) | 23.7 cm |
| Vægt (med stativ) | 11.6 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .