Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

55" OLED, 3840x2160 (4K Ultra HD)
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Philips 55OLED820/12 TV 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sort
Annonce
Laveste pris for Philips 55OLED820 55 Diagonal Klasse OLED TV er 9.819 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 55OLED820 55 Diagonal Klasse OLED TV |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Energiklasse | G |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Understøttede billedfiler | BMP, GIF, JPEG/JPG, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | OLED |
| HDR-type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Egenskaber | |
|---|---|
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
| Ambient | Ja |
Tilslutninger | |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Lyd | |
| Højttalertype | Multikanal |
| Lydfilformater | MP3 |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt |
| Digital tuner | DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x300 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .