Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det elektriske løbehjul har hjul i størrelse 10". Det her elektriske løbehjul er tilpasset til avancerede personer. Hvis du er under 15 år må du kun køre i trafikken med en ledsage
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for L-Ride Three Scooter 500W er 7.604 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Kender du færdselsreglerne for elektriske løbehjul? Vidste du, at du ikke må køre hurtigere end 20 km/t., du må ikke kører uden lys eller hjelm og du skal være minimum 15 år gammel. Det kan være en god idé at undersøge om el-løbehjulet lever op til reglerne inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | L-Ride Three Scooter 500W |
| Mærke | L-Ride |
| Type | El løbehjul |
Produktegenskaber | |
| Hjulstørrelse | 10.0 " |
| Aftagelig sadel | Nej |
| Farve | Sort |
| Målgruppe | Voksen |
| Egenskaber | Sammenklappelig, Skivebremse |
| Brugervægt (maks) | 100.0 kg |
| Hastighed (maks) | 20.0 km/h |
| Rækkevidde | 70.0 km |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 36.0 V |
| Batterikapacitet | 15600 mAh |
| Effekt | 500 W |
Mål | |
| Vægt | 23.0 kg |
| Højde | 1260.0 mm |
| Dybde | 1100.0 mm |
| Bredde | 505.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .