Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Razor EcoSmart SUP kan køre en distance på 19km før at du skal lade det op igen. Det her elektriske løbehjul passer til avancerede brugere. Du skal være minimum 15 år, for at køre
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Razor EcoSmart SUP er -. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
I Danmark er der en række regler for brug af elektriske løbehjul i trafikken. Det vigtigste er at løbehjulet ikke må kunne køre hurtigere end 20 km/t., du skal være minimum 15 år gammel, du skal bruge hjelm og du skal have lys på døgnet rundt. Husk at læs reglerne inden du bruger dit løbehjul i trafikken.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Razor EcoSmart SUP |
| Mærke | Razor |
| Type | El løbehjul |
Produktegenskaber | |
| Hjulstørrelse | 16.0 " |
| Farve | Sort, Hvid |
| Målgruppe | Voksen |
| Egenskaber | Sammenklappelig, Uden sæde |
| Brugervægt (maks) | 100.0 kg |
| Hastighed (maks) | 25.0 km/h |
| Rækkevidde | 19.3 km |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 36.0 V |
| Effekt | 350 W |
Mål | |
| Vægt | 28.4 kg |
| Højde | 1150.0 mm |
| Dybde | 1450.0 mm |
| Bredde | 525.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .