Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

El-løbehjulet er til den magelige, som hellere vil rulle ned ad gaden end at gå. El-løbehjulet er fuld af seje funktioner blandt andet forlygter.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Swoop ES800 er -. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vi har en del regler for brug af elektriske løbehjul i trafikken i Danmark. Hvis du er under 15 år, må du ikke køre i trafikken med mindre du er sammen med en over 18 år. Du må heller ikke køre hurtigere end 20 km/t., og du skal bruge hjelm. Det er en god idé at sætte sig ind i alle reglerne inden du bruger dit løbehjul i trafikken.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Swoop ES800 |
| Mærke | Swoop |
| Type | El løbehjul |
Produktegenskaber | |
| Hjulstørrelse | 12.0 " |
| Aftagelig sadel | Nej |
| Farve | Sort |
| Målgruppe | Voksen |
| Egenskaber | LED-lys, Stoplys, Forlygter, Med sæde, Sammenklappelig, Skivebremse |
| Brugervægt (maks) | 100.0 kg |
| Hastighed (maks) | 20.0 km/h |
| Rækkevidde | 15.0 km |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Litium |
| Spænding | 36.0 V |
| Batterikapacitet | 6000 mAh |
| Effekt | 350 W |
Mål | |
| Vægt | 18.0 kg |
| Højde | 1220.0 mm |
| Dybde | 950.0 mm |
| Bredde | 590.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .