Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

16 GB RAM, UHD Graphics 770
Laveste pris for Avocor Slot-In Digital Signage Player er 13.920 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Avocor Slot-In Digital Signage Player |
| Mærke | Avocor |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal USB-C | 2 stk |
| Tilslutninger | USB-C, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 6 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Monitor | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 256 GB |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hard drive | SSD |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Antal slots (i alt) | 2 |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 64 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | UHD Graphics 770 |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
Mål | |
| Vægt | 5.4 kg |
| Højde | 3.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-12-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .