Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intel Core i3, 8 GB RAM, UHD Graphics 730
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Dell Pro Micro Core i3 8GB 512GB er 5.451 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell Pro Micro Core i3 8GB 512GB |
| Mærke | Dell |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
| Type | Tower |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Type køling | Aktiv køling |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Tilslutninger | USB-C, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 5 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Hard drive | SSD |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | UHD Graphics 730 |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 64 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | EPEAT, Energy Star |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 65 W |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Processor | |
| Processormodel | 14100T |
| Processorkerner | 4 |
| Processormodel | 14100T |
| Processor | Intel Core i3 |
| Processorhastighed | 2.7 GHz |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Mål | |
| Vægt | 1.16 kg |
| Bredde | 3.6 cm |
| Dybde | 17.8 cm |
| Højde | 18.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-07-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .