Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Tower-pc'en har en SSD-disk på 512 GB, og grafikkortet er et GeForce GTX 1050 Ti fra Nvidia. Derudover har den en Intel Core i3-processor med en processorhastighed på 4 GHz samt 8
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for MM Vision Family (991052) er 9.295 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Computerens harddisk SSD harddisk kan opbevare op til 512 GB. Du får også 8 GB RAM. Hvis du køber ny RAM, skal du tjekke, at RAM'en passer dit bundkort.
Processoren er den del af computeren, som udfører alle de beregninger og handlinger, vi beder den om at gøre. En mere kraftfuld processor betyder, at computeren arbejder hurtigere. Den her computer har en Intel Core i3 processor med en hastighed på bemærkelsesværdige 3,6 GHz. For at højne ydeevnen er processoren blevet udstyret med fire kernerat håndtere en større arbejdsbyrde.
Du behøver et godt grafikkort for at kunne køre tungt software. Du får et GeForce GTX 1050 Ti grafikkort med den her computer. Det her er ikke "kvalitets"-grafikkort, men det burde kunne klare hverdagsopgaver uden problemer.
Der er mange gode ting at sige om den her computer. Den laveste pris i øjeblikket er 9295.00 kr., men for at få den bedste deal, bør du også sammenligne de forskellige forhandlere og deres leveringsomkostninger.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | MM Vision Family (991052) |
| Mærke | MM Vision |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 10 Home |
| Type | Tower |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal DVI | 1 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Tilslutninger | DVI, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 10 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
Display | |
| Monitor | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Hard drive | SSD |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Processor | |
| Processormodel | 8100 |
| Processorkerner | 4 |
| Processormodel | 8100 |
| Processor | Intel Core i3 |
| Processorhastighed | 3.6 GHz |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 550 W |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce GTX 1050 Ti |
| Grafikkort-hukommelse | 4 GB |
Mål | |
| Bredde | 23.0 cm |
| Dybde | 47.3 cm |
| Højde | 46.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-02-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .