Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

AMD Ryzen 7, 32 GB RAM, Radeon RX 9060 XT
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Cepter E-Sport R96 R7 Wi-Fi Stationær PC er 11.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cepter E-Sport R96 R7 Wi-Fi Stationær PC |
| Mærke | Cepter |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Type | Tower |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal VGA | 1 stk |
| USB-version | USB 3.0, USB 2.0 |
| Antal DisplayPort | 2 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort, VGA |
| Antal USB-A | 9 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hard drive | SSD |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-07-17 |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Antal slots (i alt) | 4 |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 128 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Processor | |
| Processormodel | 5700X |
| Processorkerner | 8 |
| Processormodel | 5700X |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processorhastighed | 3.4 GHz |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
Grafik | |
| Grafikkort-hukommelse | 16 GB |
| Grafikkort AMD | Radeon RX 9060 XT |
Mål | |
| Vægt | 19.0 kg |
| Bredde | 20.0 cm |
| Dybde | 45.8 cm |
| Højde | 36.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .