Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Apple fås den her iPad; den har et meget stort display på 12,9 tommer og inkluderer rigeligt stor hukommelse på 2 TB. Skyd skarpe, flotte billeder med et bagkamera på 12 MP.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Apple iPad Pro M1, 12.9-inch, Wi-Fi, 2TB er 17.663 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Med den her tablet kan du nemt lige tjekke dine mails eller læse nyhederne. Læsningen bliver lettere og billeder er skarpere på den her 12.9-tommer skærm, og den er også god til at streame film på. En god mellemting mellem en mobiltelefon eller bærbar.
Operativsystemet på den her iPad er . Den højt-opløste skærm med 2732x2048 pixels, giver et skarpt og flot billede.
Selv tungere apps skulle kunne køre nemt, siden den her tablet er udstyret med en hurtig octa core processor. Hvis du er kan lide at tage billeder - synes du helt sikkert, at det er fedt med et kamera både bagpå og foran.
Som du kan se er der mange positive ting at sige om iPad Pro 12.9" 2TB (2021). I den her kategori er det her lige nu en tablet, der ligger helt i top i forhold til popularitet på PriceRunner og iPad Pro 12.9" 2TB (2021) kan købes for 17663.00 kr. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.7 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPad Pro M1, 12.9-inch, Wi-Fi, 2TB |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPad Pro |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2021 |
| Farve | Sølv, Grå |
| Skærmstørrelse | 12.9 " |
| Styresystem | iPadOS |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 12.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Antal bagkameraer | 2 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Ja |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 2732x2048 |
| Pixeltæthed (PPI) | 264 |
Lagring | |
| Lagerkapacitet | 2 TB |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | Apple M1 |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batteritid | 9.0 timer |
Mål | |
| Dybde | 6.4 mm |
| Bredde | 214.9 mm |
| Vægt | 684.0 g |
| Højde | 280.6 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-04-21 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .