Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Samsung Galaxy Tab S7 FE 12,4" er 4.299 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Ligegyldigt om du vil læse e-gbøger eller vil scrolle gennem nyhederne, så kan den her tablet være et godt valg. Du burde ikke få problemer med at læse tekst og streame film på den her skærm på hele 12,4-tommer. Tableten har et meget stort 10,090 mAh batteri.
Hvis du kan lide at tage billeder, så har den her tablet et kamera der kan tage billeder i op til 8-megapixel opløsning. Med en lagerplads på 64 GB giver dig plads til at pbevare både film og billeder.
Den her tablet er udstyret med en LCD- skærm med en skærmopløsning på 2560x1600 pixel. Operativsystemet på den her tablet er Android 11.
Alt i alt er Galaxy Tab S7 FE 12.4 64GB et meget praktisk produkt. På vores prisliste kan du hurtigt danne et overblik over de forskellige priser og lige nu kan Galaxy Tab S7 FE 12.4 64GB fås til en pris fra 4299.00 kr. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.7 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S7 FE 12,4" |
| Mærke | Samsung |
Serie | |
| Serie | Samsung Galaxy Tab S7 |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2021 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Mystic Black |
| Skærmstørrelse | 12.4 " |
| Styresystem Version | Android 11 |
| Styresystem | Android |
Kommunikation | |
| SIM-kort | Nano-SIM |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 8.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 5.0 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 2560x1600 |
| Pixeltæthed (PPI) | 243 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Nej |
| Skærmtype | LCD |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
Lagring | |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 1TB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Lagerkapacitet | 64 GB |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Processor | |
| Processorhastighed | 2.2 GHz |
| Processorkerner | Octa Core |
| Grafikprocessor (GPU) | Adreno 619 |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 750G |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batterikapacitet | 10090 mAh |
Mål | |
| Dybde | 6.3 mm |
| Bredde | 284.0 mm |
| Vægt | 608.0 g |
| Højde | 185.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .