Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
-256GB-Grey.jpg)
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Apple iPad Mini (2021) 256GB Grey er 4.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med den her iPad kan du nemt lige tjekke dine mails eller læse nyhederne. Du burde ikke få problemer med at læse tekst og streame film på den her skærm på 8,3-tommer. Dine børn vil nok sætte pris på at have en tablet med på bilferien eller en længer tur.
Skærmen giver et klart og flot billede, da skærmen har fuld HD opløsning med 2266x1488 pixels. Det forudinstallerede operativsystem på den her iPad er Apple iPadOS.
Du kommer ikke til at mangler lageplads, da den interne hukommelse er på 256 GB. Hvis du er kan lide at tage billeder - synes du helt sikkert, at det er fedt med et kamera både bagpå og foran.
Som du kan se er der mange positive ting at sige om iPad Mini 256GB (2021). Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.8 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den. Lige nu er den laveste pris på den her tablet 4999.00 kr., men sørg for også at sammenligne de forskellige forhandlere for at finde den allerbedste deal for dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPad Mini (2021) 256GB Grey |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPad mini |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2021 |
| Farve | Grå |
| Skærmstørrelse | 8.3 " |
| Styresystem Version | Apple iPadOS |
| Styresystem | iPadOS |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 12.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Ja |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Lagring | |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-14 |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2266x1488 |
| Pixeltæthed (PPI) | 326 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Nej |
Processor | |
| Processorkerner | Hexa Core |
| System on Chip (SOC) | Apple A15 |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batteritid | 10.0 timer |
Mål | |
| Dybde | 6.3 mm |
| Bredde | 134.8 mm |
| Vægt | 293.0 g |
| Højde | 195.4 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .