Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung Galaxy Tab S8+ Wifi 128GB Graphite er 4.079 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Ligegyldigt om du vil læse e-gbøger eller vil scrolle gennem nyhederne, så kan den her tablet være et godt valg. Læsningen bliver lettere og billeder er skarpere på den her 12.4-tommer skærm, og den er også god til at streame film på. Tableten har et meget stort 10,090 mAh batteri.
Den højt-opløste skærm med 2800x1752 pixels, giver et skarpt og flot billede. Det forudinstallerede operativsystem på den her tablet er Android 12.
Tabletens hurtige octa core processor kan nemt kører flere apps på samme tid. At tableten er udstyret med et 12-megapixel kamera foran gør den perfekt til video-opkald.
Som du kan se er der mange positive ting at sige om Galaxy Tab S8+ Wifi 128GB. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.7 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den. I den her kategori er det her i øjeblikket en tablet, der ligger helt i top i forhold til popularitet på PriceRunner og Galaxy Tab S8+ Wifi 128GB kan købes for 4079.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S8+ Wifi 128GB Graphite |
| Mærke | Samsung |
Serie | |
| Serie | Samsung Galaxy Tab S8 |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Grå |
| Producent farve | Graphite |
| Skærmstørrelse | 12.4 " |
| Styresystem Version | Android 12 |
| Styresystem | Android |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Antal bagkameraer | 2 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Ja |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 0 stk |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
Lagring | |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 1TB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Lagerkapacitet | 128 GB |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2800x1752 |
| Pixeltæthed (PPI) | 272 |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Ja |
| Skærmtype | AMOLED |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Processor | |
| Processorhastighed | 1.7 GHz |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batteritid | 13.0 timer |
| Batterikapacitet | 10090 mAh |
Mål | |
| Dybde | 5.7 mm |
| Bredde | 185.0 mm |
| Vægt | 567.0 g |
| Højde | 285.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .