Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Samsung Galaxy Tab S9 11" 5G 12GB 256GB Beige er 6.666 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Hvis du ikke kan lide at læse nyheder på din mobil, så kan en tablet være et godt alternativ. Du burde ikke få problemer med at læse tekst og streame film på den her skærm på 11-tommer. Tableten har et meget stort 8,400 mAh batteri.
Du kommer ikke til at mangler lageplads, da den interne hukommelse er på 256 GB. Den her tablet har flere kameraer, et 12-megapixel frontkamera og et 13-megapixel bagkamera.
Skærmen giver et klart og flot billede, da skærmen har fuld HD opløsning med 2560x1600 pixels. Det forudinstallerede operativsystem på den her tablet er .
Ovenstående egenskaber er bare nogle af fordelene ved Galaxy Tab S9 256GB 5G. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.8 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den. Du kan sammenligne priserne på den her tablet her på PriceRunner og i øjeblikket er den laveste pris 6666.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S9 11" 5G 12GB 256GB Beige |
| Mærke | Samsung |
Serie | |
| Serie | Samsung Galaxy Tab S9 |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2023 |
| Farve | Beige |
| Producent farve | Beige |
| Skærmstørrelse | 11.0 " |
| Styresystem | Android |
Kommunikation | |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Ja |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Ja |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 2560x1600 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Nej |
| Skærmtype | OLED |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
Lagring | |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 1TB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 3G, 5G, 4G |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
| Grafikprocessor (GPU) | Adreno 740 |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 8400 mAh |
Mål | |
| Dybde | 5.9 mm |
| Bredde | 254.0 mm |
| Vægt | 500.0 g |
| Højde | 166.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .