Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512GB WiFi er 7.998 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Hvis du ikke kan lide at læse nyheder på din mobil, så kan en tablet være et godt alternativ. Læsningen bliver lettere og billeder er skarpere på den her 14.6-tommer skærm, og den er også god til at streame film på. Du burde ikke skulle lade den her tablet op ofte.
Tableten kan prale med en stor 14.6-tommer skærm. Det betyder dog også, at den ikke er lige så kompakt som andre modeller. Operativsystemet på den her tablet er Android 13.
Du kan fange dine bedste øjeblikke med kameraet i tableten, som har en opløsning på 13-megapixel. De otte processorkerner gør tableten meget hurtig, og den skulle kunne køre de fleste apps uden problemer.
Som du kan se er Galaxy Tab S9 Ultra 512GB WiFi et produkt med mange brugbare egenskaber. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.8 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den. I den her kategori er det her lige nu en tablet, der ligger helt i top i forhold til popularitet på PriceRunner og kan fås til en pris fra 7998.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512GB WiFi |
| Mærke | Samsung |
Serie | |
| Serie | Samsung Galaxy Tab S9 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Beige, Sort, Grå |
| Skærmstørrelse | 14.6 " |
| Styresystem Version | Android 13 |
| Styresystem | Android |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Antal bagkameraer | 2 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 2 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Ja, Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja, Nej |
| Vandafvisende | Ja |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, HDMI |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Hukommelse | |
| RAM | 12 GB, 8 GB |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2960x1848 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Ja, Nej |
| Skærmtype | OLED, LCD, AMOLED |
Lagring | |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 1TB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Lagerkapacitet | 512 GB |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.1, 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 11200 mAh |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .