Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Honor står bag denne tablet, der har en meget stor skærm på 11,5 tommer og har indbygget 128 GB meget generøs hukommelse.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Honor Pad X9 128GB/4GB er 1.339 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skærmen er med med fuld HD opløsning på 2000x1200 pixels, så den er god til at streame på. Det forudinstallerede operativsystem på den her tablet er Android 13.
De otte processorkerner gør tableten meget hurtig, og den skulle kunne køre de fleste apps uden problemer.
Alt i alt er Pad X9 128GB/4GB et meget praktisk produkt. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.8 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den. Det her er en af de mest populære tablets på PriceRunner lige nu og det kan på nuværende tidspunkt købes til en pris fra 1338.98 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Honor Pad X9 128GB/4GB |
| Mærke | Honor |
Serie | |
| Serie | Andet |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå |
| Skærmstørrelse | 11.5 " |
| Styresystem Version | Android 13 |
| Styresystem | Android |
Kamera | |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Antal bagkameraer | 2 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 2000x1200 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Nej |
Lagring | |
| Lagerkapacitet | 128 GB |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Processor | |
| Processorhastighed | 1.9 GHz |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 685 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batteritid | 29.0 timer |
| Batterikapacitet | 7250 mAh |
Mål | |
| Dybde | 6.9 mm |
| Bredde | 267.3 mm |
| Vægt | 495.0 g |
| Højde | 167.4 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .