Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung Galaxy Tab Active5 5G 8.0" 128GB er 2.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 22 butikker.
Ligegyldigt om du vil læse e-gbøger eller vil scrolle gennem nyhederne, så kan den her tablet være et godt valg. Læsningen bliver lettere og billeder er skarpere på den her 8-tommer skærm, og den er også god til at streame film på. Batteriet med 5,050 mAh burde kunne holde i et stykke tid.
Der er masser af lagerplads. Med 128 GB kan du gemme både billeder og film uden, at der er risiko for at løbe tør for plads. Billederne du tager med kameraet i den her tablet har en opløsning på 13 megapixels.
Skærmen er "kun" 8 tommer, hvilket giver et kompakt og håndterbart format. Galaxy Tab Active5 5G 8.0" 128GB er en Android tablet, og er installeret med Android 14.
Ovenstående egenskaber er bare nogle af fordelene ved Galaxy Tab Active5 5G 8.0" 128GB. Galaxy Tab Active5 5G 8.0" 128GB kan lige nu fås til en pris fra 2999.00 kr., hvilket du kan se her på PriceRunner, men sørg for også at sammenligne de forskellige forhandlere for at finde den allerbedste deal for dig. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.5 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab Active5 5G 8.0" 128GB |
| Mærke | Samsung |
Serie | |
| Serie | Samsung Galaxy Tab Active |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Skærmstørrelse | 8.0 " |
| Styresystem Version | Android 14 |
| Styresystem | Android |
Kommunikation | |
| SIM-kort | Nano-SIM |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 5.0 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 2.0 |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 1920x1200 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Ja |
Hukommelse | |
| RAM | 6 GB |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 1TB |
| Hukommelseskorttype | microSDHC, microSD, microSDXC |
| Lagerkapacitet | 128 GB |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiDi | Nej |
| NFC | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 5G |
Processor | |
| Processorhastighed | 2.4 GHz |
| Processorkerner | Octa Core |
| Grafikprocessor (GPU) | ARM Mali-G68 MP5 |
| System on Chip (SOC) | Samsung Exynos |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batteritid | 16.0 timer |
| Batterikapacitet | 5050 mAh |
Mål | |
| Dybde | 10.0 mm |
| Bredde | 127.0 mm |
| Vægt | 433.0 g |
| Højde | 214.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-02 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .