Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for PocketBook InkPad EO 10.3 Android 11 Læser 64 GB 4GB er 4.344 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | PocketBook InkPad EO 10.3 Android 11 Læser 64 GB 4GB |
| Mærke | PocketBook |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv, Multifarve, Sort, Grå |
| Styresystem | Windows |
Kamera | |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, USB-C, - |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Nej |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 64GB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-05-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .