Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Priserne vises eksklusive fragt. Lige nu er der ingen butikker, som sælger Apple iPad 10.9 Wi-Fi 256 GB. De viste data er historiske priser.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPad 10.9 Wi-Fi 256 GB |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPad |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv |
| Skærmstørrelse | 10.9 " |
| Styresystem Version | Apple iPadOS 16, Apple iPadOS 17, Apple iPadOS 18 |
| Styresystem | iPadOS |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 12.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 2360x1640 |
| Skærmtype | IPS, Retina |
Lagring | |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Processor | |
| Processorhastighed | 2.65 GHz |
| Processorkerner | Hexa Core |
| System on Chip (SOC) | Apple A14 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batteritid | 10.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .