Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Her har du en iPad, der har et tydeligt LCD-display og har indbygget 128 GB meget generøs lagerplads. Lad ingen vigtige øjeblikke blive glemt med et bagkamera på 8 MP.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
INphone.dk
Apple iPad 128GB - Silver
Annonce
Laveste pris for Apple iPad 9.7" 128GB (2017) er 4.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Hvis du ikke kan lide at læse nyheder på din mobil, så kan en iPad være et godt alternativ. Skærmen på 9,7-tommer gør det nemt at læse på den og at se film. Du burde ikke skulle lade den her tablet op ofte.
At tableten er udstyret med et 1,2-megapixel kamera foran gør den perfekt til video-opkald. Er lagerplads en af de vigtigste faktorer fra dig? Så er det heldigt, at den her tablet har lagerplads på 128 GB.
Skærmen er med med fuld HD opløsning på 2048x1536 pixels, så den er god til at streame på. Operativsystemet på den her tablet er Apple iOS 10.
Alt i alt er iPad 9.7" 128GB (2017) et meget praktisk produkt. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.6 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den. I den her kategori er det her lige nu en af de mest populære tablets på PriceRunner og kan fås til en pris fra 4499.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPad 9.7" 128GB (2017) |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPad |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2017 |
| Farve | Sølv, Grå |
| Skærmstørrelse | 9.7 " |
| Styresystem Version | Apple iOS 10 |
| Styresystem | iOS |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 8.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 1.2 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 2048x1536 |
| Pixeltæthed (PPI) | 264 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Nej |
| Skærmtype | IPS, LCD |
Lagring | |
|---|---|
| Lagerkapacitet | 128 GB |
Processor | |
| Processorhastighed | 1.85 GHz |
| Processorkerner | Dual Core |
| Grafikprocessor (GPU) | PowerVR GT7600 |
| System on Chip (SOC) | Apple A9 |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batteritid | 10.0 timer |
| Batterikapacitet | 8600 mAh |
Mål | |
| Bredde | 169.5 mm |
| Vægt | 478.0 g |
| Højde | 240.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-03-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .